Дерев'яні жалюзі в Синельниковому і Дніпропетровській області

Apple-совместимость300 мм

Дерев'яні жалюзі  в Синельниковому та Дніпропетровській області


На ринку Синельникового можна відшукати найрізноманітніші предмети, які дозволяють робити інтер'єр житлових приміщень більш витонченим. Якщо говорити про найбільш екологічні і сучасні вироби для обрамлення віконних конструкцій, то можна сміливо виділити горизонтальні жалюзі, виготовлені з дерева.

Сьогодні багато хто хоче купити дерев'яні жалюзі в Синельниковому для свого будинку, дачі або для закладів громадського харчування. Це відмінний варіант декорування вікон для людей, що цінують затишок, стиль і вишуканість. Деревина - це матеріал, який в наш час відрізняється ексклюзивністю і благородством. Красиві дерев'яні жалюзі дозволяють зберігати риси етнічного стилю навіть в сучасних інтер'єрах. Відзначимо, що ціна дерев'яних жалюзі на вікна не настільки мала, як вартість алюмінієвих аналогів, проте переваг у екологічних виробів набагато більше.

Виробництво жалюзі з дерева


При виготовленні конструкцій даного типу застосовують якісну сировину, що піддається всій необхідної обробці. Зважаючи на це, під впливом зовнішніх умов деревина не тріскається і не деформується. Для отримання додаткового захисту ламелі фарбують або покривають лаком. В окремих випадках можливе виробництво для вікон незвичайних форм.

Стандартні ламелі мають певну шириною (50 мм або 25 мм). Відсутність щілин і перекосів гарантує привабливість жалюзі і можливість безпроблемного відкриття стулок вікна.

Спеціальний захисний склад, яким покриваються ламелі, захищає дерево від ультрафіолету та інших згубних впливів. Зараз дерев'яні жалюзі купити можна в різних кольорах. Це дозволить підібрати в Синельниковому відповідне рішення практично для кожного інтер'єру. Для легкого обертання ламелей навколо власної осі застосовується особлива тростина. Складаються жалюзі за допомогою нитки. За бажанням замовника керуючий механізм може виводитися на праву або ліву сторону.

Горизонтальні дерев'яні жалюзі - головні переваги


Жалюзі з деревини робили ще в 18 столітті. Дані сонцезахисні системи не втрачають актуальності завдяки наявності безлічі позитивних якостей. На даний період часу купити дерев'яні жалюзі хочуть багато людей.

Розглянуті конструкції в Синельниковому відрізняються наступними перевагами:

  • привабливим естетичним виконанням. Ламелі з дерева додають приміщенням благородства, вишуканості і затишку. Такі вироби можуть поєднуватися фактично з будь-якими інтер'єрами. Вони підходять і для класичних приміщень, і для кімнат, створених в сучасному стилі;
  • екологічною чистотою. Матеріали, що застосовуються при виготовленні жалюзі, відрізняються безпекою для здоров'я. Вони не здатні виділяти шкідливих речовин навіть під час нагрівання;
  • легкістю в догляді. Поверхні сонцезахисних конструкцій майже не забруднюються. Їх необхідно тільки зрідка протирати сухою або вологою тканиною;
  • надійністю захисту. Хороші ізоляційні властивості дозволять зберігати тепло в зимовий період і холод в жарку пору року. Крім цього, системи не дадуть стороннім бачити, що відбувається всередині приміщення;
  • довговічністю. На відміну від пластику і алюмінію, деревина не гнеться. Ламелі можуть зберігати початкову форму протягом багатьох років. Особливе покриття ефективно оберігає виріб від шкідливих сонячних променів і вологи. Періодична полірування допоможе значно підвищити експлуатаційні характеристики жалюзі;
  • варіативністю колірних і дизайнерських виконань. Ламелі можна вибрати під колір паркету або меблів. Можливе створення сонцезахисних конструкції в самих різних відтінках.

Численні фото дерев'яних жалюзі в інтер'єрі підтверджують факт того, що кімнати набувають більш стильного і елегантного вигляду. Такі конструкції можуть використовуватися як в спальнях, так і у вітальнях або кухнях.

Як доглядати за дерев'яними жалюзями


Догляд за жалюзями з дерева не відрізняється складністю. Найчастіше, для ефективного очищення буде достатньо звичайної вологої тканини і декількох хвилин вільного часу. Спочатку потрібно прибрати з ламелей пил. Це можна виконати за допомогою серветки або пір'яної щітки.

Для досягнення повної чистоти можна застосовувати спеціалізовані засоби для догляду за дерев'яними виробами. Доглядати за сонцезахисними виробами досить просто, з цим впорається будь-яка людина.

Потрібно розуміти, що дерев'яні жалюзі, ціна яких перевищує алюмінієві аналоги, зможуть протягом тривалого періоду часу ефективно виконувати свою основну задачу. Це ідеальний вибір для тих, хто вважає за краще довговічність, естетична привабливість і відмінна якість.

Довірити установку дерев'яних жалюзі в Синельниковому варто грамотним фахівцям, які мають великий досвід подібних робіт. Так можна розраховувати на те, що під час експлуатації сонцезахисних систем ви не зіткнетеся з тими чи іншими труднощами. Перш ніж купити жалюзі дерев'яні в Синельниковому, варто визначитися з можливим кольором виробу. Таким чином можна ідеально вписати конструкції в заданий інтер'єр.

Можна замовити як вироби в темних тонах, так і світлі аналоги. Перші варіації зроблять інтер'єр більш суворим, а другі принесуть в приміщення легкість.